Biroja interjera tendences 2015. gadā

Integrētas tehnoloģijas

Dažreiz mazāk ir vairāk! Ar jaunākajām tehnoloģijām (t.i., jaunāko viedtālruni, planšeti un datoru), Jūs varat ievērojami samazināt nepieciešamo priekšmetu daudzumu uz Jūsu galda. Turklāt, pieaugot bezvadu tehnoloģiju daudzumam, samazinās dažādu komunikāciju vadu skaits un iespēja aiz tiem aizķerties un paklupt. Tas nozīmē, ka zūd nepieciešamība pēc lieliem rakstāmgaldiem, un to vietā arvien biežāk parādās kompaktākas darba vietas, kurās ir mēdz būt integrēti USB porti un iekārtu uzlādes rozetes. 2015. gadā šādu inovāciju skaits tikai pieaugs.

Atvērta tipa plānojums

Pieaugot tehnoloģiju veikstspējai un interneta ātrumam, arvien svarīgāk kļūst, lai darbinieki savā starpā varētu sazināties tikpat ātri un netraucēti. Daudzos birojos ar atvērta tipa plānojumu, kur starp darba vietām neatrodas augstas atdalošas sienas, tiek veicināts radošums un ideju apmaiņa. Tiesa, šāda veida plānojumos nedrīkst arī aizmirst par darbinieka komfortu un privātumu, tāpēc nelieli nodaloši ekrāni starp darba vietām, visticamāk, nepazudīs. Taču vispārējā biroju tendence ir kļūt atvērtākiem, brīvāk pieejamiem.

Videi draudzīgi

Tāpat arī sagaidāms, ka šajā gadā biroja interjera dizainā arvien vairāk ienāks videi draudzīgi risinājumi. Paredzams, ka biroji centīsies vairāk izmantot dabisko apgaismojumu, bet, kur tas nav iespējams, izmantot energoefektīvas spuldzes. Efektīvākas kļūs arī tehnoloģijas, piemēram, datoru monitori, kas tērēs mazāk elektrības. Interjerā parādīsies vairāk videi draudzīgas biroja mēbeles, kas būs izgatavotas no ekoloģiski pareizi apsaimniekotā mežā iegūta koka vai ar otrreiz pārstrādātu resursu piejaukumu. Birojos izplatītākas arī kļūs krāsu paletes ar dabā sastopamiem toņiem, it īpaši zaļā krāsa.

One Comment

  1. Atbildēt
    Vika 08.03.2016.

    Vai ir piejams žurnāls arīpapīra formā ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *