Plānošanas nozīme, pērkot biroja mēbeles

Pašreizējā ekonomiskajā situācijā daudzi uzņēmumi ir spiesti taupīt, cik vien ir iespējams. Tomēr ir jomas, kur taupība tiek aizmirsta, un viena no tām ir biroja telpu uzturēšana. Pareizi plānojot biroja iekārtojumu un iegādājoties attiecīgajai telpai vispiemērotākās biroja mēbeles, ir iespējams ievērojami samazināt uzņēmuma tēriņus.

Kas ir telpas plānošana?

Telpu plānošana ir pakalpojums, ko veic speciālisti, kas apskata jūsu biroja plānu un iesaka konkrētā uzņēmuma vajadzībām piemērotākos biroja mēbeļu risinājums. Ņemot vērā darbinieku skaitu, dokumentu un citu lietu glabāšanas vajadzības un citas prasības, tiek atrasts optimāls risinājums, lai nodrošinātu optimālu biroja telpu izlietojumu.

Tehnoloģija

Izmantojot datoru, ir iespējams veidot 2D un 3D telpu plānu, kas dos iespēju apskatīties, kā birojā izskatīsies, kad mēbeles būs uzstādītas. Tas ļaus ne tikai pārliecināties, ka viss birojs izskatīsies tā, kā plānots, bet arī laikus veikt korekcijas, ja gadījumā rodas vajadzība kaut ko mainīt.

 

Ieguvumi no telpas plānošanas

Pirmkārt, telpu un iekārtojuma plānošana bieži rada iespēju samazināt nepieciešamo biroja telpu daudzumu, un tas savukārt nozīmē mazākus telpu nomas un uzturēšanas izdevumus. Ja birojs turpretī netiek nomāts, bet atrodas uzņēmuma īpašumā, tad liekās telpas var izīrēt, kas ļaus ne tikai ietaupīt, bet pat gūt papildu ienākumus.

Otrkārt, paralēli ekspluatācijas izmaksu samazināšanai telpu plānošana var arī palielināt produktivitāti darba vietā, jo optimālā biroja iekārtojumā darbiniekiem ir mazāk laika jāpavada ceļā no galda līdz skapim vai līdz kolēģim. Turklāt pētījumi liecina, ka darbinieki jūtas augstāk novērtēti, ja tie ir nodrošināti ar biroja mēbelēm, kas ir piemērotas viņu ikdienas uzdevumu veikšanai. Arī tas ir palielina darba produktivitāti.

Kur meklēt plānošanas speciālistus?

ATTICUS Jums palīdzēs izplānot biroja iekārtojumu un izvēlēties tieši Jums piemērotākās biroja mēbeles. Lai iegūtu papildu informāciju par šo pakalpojumu, zvaniet uz tālruņa numuru +371 29178204 vai rakstiet uz epastu [email protected] Biroja mēbeļu klāstu ir iespējams apskatīties ATTICUS mājaslapā www.atticus.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *