Iekārtojot savu biroju

  1. Paturiet prātā, cik daudz laika jūs pavadāt birojā. Ja jūs strādājat ilgas stundas, ir vērts parūpēties, lai jūsu ofiss būtu ērts, funkcionāls un praktisks. Jūsu galdam vajadzētu būt aprīkotam ar caurumiem komunikāciju vadiem, kā arī ir jāgādā, lai jums būtu pietiekams skaits plauktu un atvilktņu mapju un dokumentu glabāšanai. Pārbaudiet mēbeļu izmērus un pārliecinieties, vai galds, ja tas nav izjaucams, var tikt ienests pa durvīm. Apsveriet, kāds materiāls — koks, stikls, āda vai marmors — jums ir vispiemērotākais.
  1. Padomājiet arī par ergonomiku. Galdam vajadzētu būt aptuveni 74-76 cm augstam un 80 cm platam. Galda garumu pielāgojiet savām vajadzībām.
  1. Izvēlieties pareizu biroja krēslu. Krēslam ir jābūt regulējamam, lai to varētu pielāgot augumam, ar stabilu atbalstu muguras lejasdaļai un ar ērtu sēdekļa polsterējumu. Roku balstiem jābūt regulējamiem, lai pleci un rokas tiktu balstīti pareizā, ērtā pozīcijā.
  1. Nodrošiniet sev pietiekamu apgaismojumu. Pārāk daudz spožas gaismas var radīt redzes diskomfortu, savukārt gaismas atspulgs datora ekrānā var padarīt grūtāk saskatāmu to, kas tiek attēlots ekrānā. Ja iespējams, novietojiet jūsu rakstāmgaldu taisnā leņķī pret logu, lai visefektīvāk izmantotu gaismu un samazinātu atspulgus. Izmantojiet galda lampas, lai iegūtu papildu apgaismojumu darbam ar dokumentiem.
  1. Visbeidzot, pievērsiet uzmanību telpas temperatūrai un mitrumam. Komfortabla temperatūra mazkustīgam darbam ir no 20 līdz 24 grādiem pēc Celsija. Ja telpa būs pārāk silta vai auksta un caurvējaina, tas radīs diskomfortu. Novietojiet birojā ūdeni mīlošu augu, kura bieža laistīšana palīdzēs uzturēt gaisa mitrumu patīkamā līmenī.

Avots: http://www.furniture-advice.co.uk/2008/10/15/choosing-the-right-furniture-for-your-office/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *